دریافت(پاورپوینت آموزش لغت نامه و ترجمه متن درس ششم عربی کلاس هشتم ( في السّفر ))

این پاورپوینت آموزشی در 33 اسلاید بسیار زیبا همراه با تصاویر گوناگون شامل لغت نامه و ترجمه درس 6 عربی کلاس هشتم دوره اول متوسطه می باشد . دانش آموز با مشاهده این محتوای آموزشی با اسم های عربی انواع وسایل نقلیه و اصطلاحات مربوط به مراجعه به پزشک و درمپاورپوینت آموزش لغت نامه و ترجمه متن درس ششم عربی کلاس هشتم ( في السّفر )|50279488|eom34024178|عربی,عربی هشتم,ترجمه عربی هشتم,پاورپوینت عربی,پاورپوینت عربی هشتم
این فایل درباره ی پاورپوینت آموزش لغت نامه و ترجمه متن درس ششم عربی کلاس هشتم ( في السّفر ) می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


این پاورپوینت آموزشی در 33 اسلاید بسیار زیبا همراه با تصاویر گوناگون شامل لغت نامه و ترجمه درس 6 عربی کلاس هشتم دوره اول متوسطه می باشد . دانش آموز با مشاهده این محتوای آموزشی با اسم های عربی انواع وسایل نقلیه و اصطلاحات مربوط به مراجعه به پزشک و درمانگاه آشنا می شود .


توجه : لطفا جهت استفاده بهتر از این محتوای آموزشی فایل مربوط به فونت های عربی را هم در کنار فایل اصلی دانلود بفرمایید و در پوشه فونت ویندوز خود کپی نمایید .
مطالب دیگر:
مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتهامالاریاماکارونیماشینهای کشاورزیماشین بردار پشتیبانمارکوویتزلیزرلوردوزيس وكمر صافلوازم گازسوز فضاي نصب و تخلیه محصولاتلنزهای چشمیلزوم احداث مولدهاي مقياس كوچك در استانلبنانلباسهاي حفاظت شيميايي سطوح حفاظتي EPAلايه فيـــــــــــــــــزيکیگیاه فی جوآگنبدهای نمکی جنوب ایرانگلهای نشایی کشت و کارگلخانه هاگشتاور و اهرمهاگسترش هاي زبان و ادبیاتگزيده اي ازسیاست نامه و قابوس نامهگزیده‌ای از پیش‌نویس استراتژیگزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاکگزارش فعالیتهای انجمن رادیولوژی ایرانگزارش عملكرد ايمني بيمار