دریافت(پاورپوینت درس 12 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی مبحث عصر طلایی فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی)

مشخصات فایل تعداد صفحات38حجم9059/598 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش پس از آنکه اعراب با الهام گرفتن از ایمان پرشور و رهبری کاریزماتیک قلمرو پادشاهی ایران و قسمت زیپاورپوینت درس 12 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی مبحث عصر طلایی فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی|42092483|eom34024178|,پاورپوینت درس دوازدهم مطالعات اجتماعی هشتم,دانلود پاورپوینت مطالعات هشتم درس 12,پاورپوینت فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی اجتماعی هشتم,پاورپوینت درس 12 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی,پاورپوینت عصر طلایی فرهنگ و تمدن ایرانی کلاس هشتم,پاورپوینت مطالعات هشتم درس فرهنگ و تمدن ایرانی,پاورپوینت تدریس درس فرهنگ و تمدن ایرانی مطالعات هشتم
این فایل درباره ی پاورپوینت درس 12 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی مبحث عصر طلایی فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات38حجم9059/598 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


پس از آنکه اعراب با الهام گرفتن از ایمان پرشور و رهبری کاریزماتیک قلمرو پادشاهی ایران و قسمت زیادی از قلمرو بیزانس را فتح نمودند، امپراتوری گسترده‌ای ایجاد شد که در آن یک دین جهانی یعنی اسلام و یک زبان رسمی یعنی عربی مشترک بود. در مدت زمان کوتاهی مسلمانان تمدنی پویا ساختند که در آن مردم کشورهای فتح شده سهیم بودند. در بنا نهادن تمدن اسلامی سه عامل نقش برجسته‌ ای داشتند. عنصر عربی که دین و زبان مشترک را تأمین می ‌کرد. مؤلفه هلنی که توسط مردم سریانی زبان انتقال داده شد و محدود به فلسفه و علوم طبیعی بود؛ و در نهایت مؤلفه ایرانی که بیشتر از باقی عناصر تنوع داشت و شامل اندیشه‌های مذهبی، سیاست، مدل‌های اداری و دیوانی، ادبیات، علوم و اخلاق بود.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 38 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارائه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"