دریافت(پاورپوینت مبحث رنگین کمان علوم پنجم ابتدایی)

دانلود پاورپوینت پایه پنجم دبستان با موضوع مبحث رنگین کمان علوم ، در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش. مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری. بخشی از پاورپوینت : رنگین کمان چیست و چگونه به وجود می آید؟ در سراسر تاریخ، بپاورپوینت مبحث رنگین کمان علوم پنجم ابتدایی|39024364|eom34024178|پاورپوینت مبحث رنگین کمان علوم پنجم دبستان , دانلود پاورپوینت پنجم ابتدایی با موضوع مبحث رنگین کمان علوم , پاورپوینت کلاس پنجم در مورد مبحث رنگین کمان علوم , پاورپوینت کلاس پنجم ابتدایی , پاورپوینت پایه پنجم دبستان مبحث رنگین کمان علوم , دانلود پاورپ,,,
این فایل درباره ی پاورپوینت مبحث رنگین کمان علوم پنجم ابتدایی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت پایه پنجم دبستان با موضوع مبحث رنگین کمان علوم ،
در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از پاورپوینت :
رنگین کمان چیست و چگونه به وجود می آید؟
در سراسر تاریخ، بشر همیشه شیفته رنگین کمان بوده است. رنگین کمان قوسی شکل با رنگ های مختلف، همیشه موضوع آوازها، شعرها، داستان ها و اسطوره ها بوده است.
برای کشف راز رنگین کمان اول باید کشف کنیم که آب و نور چگونه با هم کار می کنند تا یک کار هنری به نام رنگین کمان به وجود آورند.
رنگین کمان ها نور هستند.
شما نمی توانید آنها را لمس کنید و نمی توانید به پشت آنها برسید. آنها تنها در چشم های ما به وجود می آیند و گاهی هم در عکس هایی که آدم ها از آنها می گیرند وجود دارند...