دریافت(سورس برنامه سیستم بانک با ++C (مبحث شی گرایی+ کلاس های مشتق))

دانلود سورس برنامه سیستم بانک با ++C (مبحث شی گرایی + کلاس های مشتق)، توضیحات: پروژه برنامه نویسی سیستم بانک به زبان ++c با استفاده از مباحث شي گرايي و کلاس ها و کلاس های مشتق و هم چنین مباحث مربوط به وراثت به همراه داکیومنت کامل با کدنویسی بسیار خواسورس برنامه سیستم بانک با ++C (مبحث شی گرایی+ کلاس های مشتق)|34015530|eom34024178|سورس برنامه سیستم بانک,برنامه سیستم بانک با ,,C,سورس نرم افزار بانک,کد برنامه بانک,نمونه پروژه زبان سی پلاس,پروژه سیستم بانک,نمونه برنامه شی گرا,برنامه آماده سیستم بانک,دانلود سورس برنامه بانک,کدنویسی نرم افزار بانک,نرم افزار سیستم بانک
این فایل درباره ی سورس برنامه سیستم بانک با ++C (مبحث شی گرایی+ کلاس های مشتق) می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود سورس برنامه سیستم بانک با ++C (مبحث شی گرایی + کلاس های مشتق)،


توضیحات:
پروژه برنامه نویسی سیستم بانک به زبان ++c با استفاده از مباحث شي گرايي و کلاس ها و کلاس های مشتق و هم چنین مباحث مربوط به وراثت به همراه داکیومنت کامل با کدنویسی بسیار خوانا و مرتب.

این برنامه که به زبان برنامه نویسی شئ گرای ++c نوشته شده است، یک سیستم کوچک از بانک را شبیه سازی می نماید. این برنامه داراي قابلیت های زير مي باشد:

1- اضافه کردن مشتری به بانک،
2- جستجوی یک مشتری در بانک بر اساس شماره حساب آن،
3- فعال و یا غیرفعال کردن حساب مشتری،
4- عملیات واریز وجه به حساب و برداشت از حساب،
5- نمایش اطلاعات کلیه مشتریانی که در بانک حساب دارند،
6- و در نهايت نمایش مشتری با بیشترین موجودی در بانک.

لازم به ذکر است که برای هر مشتری، صفاتی از جمله شماره حساب، نام و نام خانوادگی، میزان موجودی، نوع حساب (جاری یا پس انداز) و وضعیت فعال بودن یا غیر فعال بودن حساب در نظر گرفته شده است.

ضمنا يك فايل word دوازده صفحه اي نيز وجود دارد كه اطلاعات بيشتری درمورد برنامه و نحوه استفاده از كلاس های برنامه را در اختیار شما قرار خواهد داد.