دریافت(چگونه توانستم پرخاشگری بین پسران دانش آموز را در کلاس و مدرسه کنترل کنم)

دانلود ورد با موضوع دارای 28 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد صفحه : 28 صفحه فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه: چکیده پرخاشگری‌ وچگونه توانستم پرخاشگری بین پسران دانش آموز را در کلاس و مدرسه کنترل کنم|31027894|eom34024178|چگونه,توانستم,پرخاشگری,بین,پسران,دانش,آموز,را,در,کلاس,و,مدرسه,کنترل,کنم,چگونه توانستم پرخاشگری بین پسران دانش آموز را در کلاس و مدرسه کنترل کنم, چگونه توانستم پرخاشگری بین پسران دانش آموز را در کلاس و مدرسه کنترل کنم ,چگونه توانستم پر
این فایل درباره ی چگونه توانستم پرخاشگری بین پسران دانش آموز را در کلاس و مدرسه کنترل کنم می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود ورد با موضوع دارای 28 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 28 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
چکیده
پرخاشگری‌ وسیله‌ ای رفتاری‌ است‌ که‌ فرد به‌ وسیله‌ آن‌ خواستار به‌ دست ‌آوردن‌ هدفی‌ دیگر است‌ و ابداً قصد حمله‌ به‌ دیگران‌ یا اذیت‌ کردن‌ آنها را ندارد. البته‌ در این‌ میان‌ ممکن‌ است‌ لطمه‌ ای‌ نیز به‌ کسی‌ وارد شود. مثلاً کودکی‌ بزهکار کیف‌خانمی‌ را می ‌رباید تا به‌ این‌ وسیله‌ مورد تشویق‌ و تأیید گروه‌ همسالان‌ قرار گیرد ممکن‌ است‌ پرخاشگری‌ جنبه‌ انتقام‌ گیری‌ نیز داشته‌ باشد. یعنی‌ کودکی‌ که‌ مورد اذیت‌ و آزار قرار گرفته‌ و نتوانسته‌ خشم‌ خود را ابراز کند، اکنون‌ با پرخاشگری‌ به‌ کاهش‌ اضطراب‌ خود می ‌پردازد. در این‌ جا پرخاشگری‌ وسیله‌ ای‌ است‌ که‌ کودک‌ با توسل‌ به‌ آن‌ می ‌خواهد به‌ هدف‌ خود یعنی‌ کاهش‌ اضطراب‌ دست‌ یابد.
آموزش و پرورش جدید صحنه ای از یادگیری های متقابل از همه رسانه ها، افراد و تأثیرات فرهنگی همه جوامع است. خیلی از دانش آموزان از کوچک ترین وقایع جهان و محیط قبل از معلمان و مدیران خود آگاه می شوند و انتظارات خاصی از آن ها دارند. در چنین شرایطی، تغییر و اصلاح رفتار تابع درک عمیق علل رفتار است. به همین دلیل برای برقراری انضباط و اصلاح رفتار باید معلمان و مدیران اصول رفتار شناسی و برقراری انضباط را درک و نگرش های درست و عالمانه ای نسبت به آن داشته باشند تا در کارهای پرورشی خود موفق باشند.
اینجانب مریم ذوالفقاری کیاسری در اقدام پژوهی فوق تلاش نموده ام تا از پرخاشگری دانش آموزانم جلوگیری کرده و راهکار های آن را در اختیار همکاران گرامی قرار دهم.


مقدمه
دشواری کنترل دانش آموزان با توجه به ویژگی های سنی آنها روز به روز روبه افزایش است. بسیاری از معلمان و مدیران از برخورد با مسائل انضباطی دانش‌آموزان احساس ناتوانی می کنند و به طور معمول ممکن است برخورد های نامناسبی با این رفتار ها داشته باشند. رفتارهای تهاجمی یا پرخاشگرانه از شایعترین اختلالات رفتاری انسان است. براساس بررسی‌های انجام شده، درصد زیادی از مشکلات رفتاری کودکان تحت عناوین مختلف به پرخاشگری مربوط می‌شود. وجود نظریات متنوع در این مورد حاکی از پیچیدگی موضوع است.از نظر علمی باید گفت پرخاشگری یک کشش و یا یک گرایش درفرد است که به صورت زدن، کشتن و ویران کردن خود را نشان می‌دهد. امری که فرد به عنوان عکس‌العمل از خود بروز می‌دهد به گونه‌ای است که باید گفت مناسب عمل و یا رفتار طرف مقابل نیست. ظاهر این امر نشان دهنده یک شورش و انقلابی در درون فرد و حاکی از وجود احساساتی است که فردگویی از بازگو کردن آن وحشت دارد.رنجی در درون او وجود دارد که قادر به رفع و جبران آن نیست و ناگزیر تلافی آن را سر دیگران در می‌آورد اگرچه در مواردی این زجر دادن متوجه خودش نیز می‌شود. فروید معتقد است پرخاشگری امری غریزی و فطری بوده و انسان از هنگام تولد این نیرو را با خود به دنیا می‌آورد.


مطالب دیگر:
📎تحقیق تجسم و جاودانگى اعمال و مكتسبات انسان📎تحقیق تجسم اعمال📎تحقیق تبيين ابعاد توسعه در نظام اسلامي از ديدگاه امام خميني (ره)📎تحقیق تبارشناسی وهابیت📎تحقیق تاملی در مفهوم تعلیم و تربیت📎تحقیق تأسیس حکومت اسلام توسط پیامبر (ص)📎تحقیق تاریخچه حفظ قرآن📎تحقیق تاریخچه فقه و اجتهاد📎تحقیق تاريخچه حجاب📎تحقیق تاريخچه حجاب در اسلام📎تحقیق فلسفه ازدواج در اسلام📎تحقیق پیشینه حجاب📎تحقیق مروری بر زندگی پیامبر (ص) و حضرت زهرا (س)📎تحقیق تربیت دینی و اخلاقی📎تحقیق پوشش و روان📎تحقیق پلوراليزم ديني در نگاه شهيد مطهري📎تحقیق آزادي از نگاه امام خميني (ره)📎تحقیق دوران بلوغ📎تحقیق بعثت از ديدگاه حضرت علی (ع)📎تحقیق برهان فطرت📎تحقیق برنامه عملي شيعيان و ياوران حضرت در دوران غيبت📎تحقیق برزخ از نظر لغت و اصطلاحات📎تحقیق بررسی نقش محوری زنان در جامعه اسلامی📎تحقیق نیازهای اتحاد ملی📎تحقیق بایسته های اتحاد ملی