دریافت(چگونه توانستم دانش آموز بیش فعال کلاس پنجم ابتدایی محدثه تمرکز کنم؟)

دانلود ورد با موضوع دارای 33 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد صفحه : 33 صفحه فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه: چکیده از آنجا که چگونه توانستم دانش آموز بیش فعال کلاس پنجم ابتدایی محدثه تمرکز کنم؟|31027887|eom34024178|چگونه,توانستم,دانش,آموز,بیش,فعال,کلاس,پنجم,ابتدایی,محدثه,تمرکز,کنم؟,چگونه توانستم دانش آموز بیش فعال کلاس پنجم ابتدایی محدثه تمرکز کنم؟, چگونه توانستم دانش آموز بیش فعال کلاس پنجم ابتدایی محدثه تمرکز کنم؟ ,چگونه توانستم دانش آموز بیش فع
این فایل درباره ی چگونه توانستم دانش آموز بیش فعال کلاس پنجم ابتدایی محدثه تمرکز کنم؟ می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود ورد با موضوع دارای 33 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 33 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
چکیده
از آنجا که مسأله اخلاق و تربیت از نظر اجتماعی و آموزشی و از دیدگاه دین مبین اسلام بسیار مورد اهمیت می باشد و اینجانب نیز نسبت به این موضوع حساسیت خاص خصوصاً در زمینه ی دانش آموزان داشته ام . پس از آغاز سال تحصيلي و ورود به کلاس يكي از دانش آموزان را را از نظر نظم و انضباط ضعیف و کم انگیزه دیدم و برخی کارهای غیر هنجار از جمله بیش فعالی ، بی انگیزگی در یادگیری و بی حوصلگی در تحمل کلاس عصبانیت،درگیری با بچه ها را در مورد او مشاهده می نمودم. ، بر آن شدم تا منشأ این مشکلات را پیدا کنم. و در این راه از راه های متفاوتی استفاده کردم و اقداماتی انجام دادم گرفتن آزمون هایی در زمان وضع نامطلوب و مطلوب، گرفتن نظر همكلاسي هايش در هر دو شرایط، نظرخواهی از همکاران و مدیریت به طریقه پرسشنامه در رابطه با این موضوع، و کمک گرفتن از والدین این دانش آموز و با توجه به شواهد موجود و وقت اندکی که در این راه در اختیار داشتم شروع به کار کردم برای اعتباریابی این پروژه از وجود همکاران، دانش آموزان، اولیاء بهره بردم.
براي اينكه انسان بتواند در اجتماع زندگي كند بايد رفتار اجتماعي را بياموزد به اين معني كه رفتارش بايد مورد قبول اجتماع باشد . يكي از راههاي اجتماعي شدن و مورد قبول قرار گرفتن رعايت انضباط و مقرراتي است كه در اجتماع حكمفرماست . مقررات و قوانيني انضباطي رفتار را تحت كنترل درمي آورد و چون اين كنترل اغلب مانع انجام خواسته هاي كودكان مي شود ، گاهي موجب خشم و عصبانيت آنها مي گردد . در تعليم و تربيت كودكان انضباط هميشه مورد توجه بوده ، ولي در اينكه اين انضباط چگونه بايد باشد و چگونه مي توان آن را آموزش داد عقايد متفاوت است .
از این رو بنده تصمیم گرفتم در سال تحصیلی اخیر درباره مشکل استرس و بیش فعالی محدثه و عدم توجه او به درس که احتمالا از بیش فعال و عدم توجه او سرچشمه گرفته بود به پژوهش بپردازم.


مقدمه
کودکان‌ بیش ‌فعالی‌ که‌ دچار نقص‌ توجه‌ هستند، در تحصیل‌ با مشکل‌ مواجهند. دامنهِ توجه‌ در آنها بسیار محدود است‌ و به‌ همین‌ علت‌ نمی‌ توانند تمرکز لازم‌ را حین‌ درس ‌خواندن‌ داشته‌ باشند. این‌ کودکان‌ به ‌سرعت‌ حواسشان‌ پرت‌ می ‌شود و به‌ کوچکترین‌ محرک‌ بیرونی‌ واکنش‌ نشان‌ می ‌دهند. در نتیجه‌ عملکرد تحصیلی‌ آنان‌ پایین‌ می‌ آید و در یادگیری‌ دچار مشکل‌ می ‌شوند.


مطالب دیگر:
📚بررسی و تشریح نظریه های شناخت اجتماعی از زیر مجموعه های نظریه های یادگیری📚پرسشنامه شناسایی و بررسی عوامل موثر بر پیاده سازی تولید ناب در شرکت ماشین سازی اراک📚پرسشنامه بررسی تاثیر ارزیابی عملکرد بر بهبود عملکرد کارکنان📚پرسشنامه بررسی اثر شاخص های مرتبط با زنجیره تامین بر رضایت مشتری📚پرسشنامه تاثیر هوش اخلاقی مدیران بر مهارت های ارتباطی📚پرسشنامه بررسی تاثیر کیفیت سایت بر قصد خرید مجدد آنلاین از طریق رضایت،اعتماد و تعهد مشتری📚پرسشنامه تحلیل محیطی تعاون مسکن با استفاده از روش tows و PNA📚پاسخ سوالات تئوری حسابداری 1 و 2 ساسان مهرانی و غلامرضا کرمی📚پرسشنامه ارزیابی تاثیر مدیریت زنجیره تامین بر عملكرد سازمان📚پرسشنامه اثر بخشی آموزش خلاقیت بر توانمندسازی کارکنان📚پرسشنامه عوامل موثر بر انتقال تکنولوژی در شرکت📚پرسشنامه ارزیابی فرآیند آموزش کارکنان براساس استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ ISO📚پرسشنامه بررسی ارتباط میان تفویض اختیار و نوآوری با بهره وری شغلی کارکنان📚پرسشنامه اجرای مدیریت مشارکتی📚پرسشنامه بررسی نقش شاخص های فردی و سازمانی در بکارگیری سیستم های مبتنی بر یادگیری الکترونیک📚پرسشنامه عوامل موثر بکارگیری زنجیره تامین سبز در شرکت📚پرسشنامه تاثیر آمیخته بازاریابی در بهبود صادرات📚پرسشنامه رابطه مدیریت مسیر شغلی و عملکرد مالی📚پرسشنامه شناسایی عوامل موثر بر پذیرش بانکداری الکترونیک📚پرسشنامه تاثیر مدیریت اجرایی با تعهد بالا و اعتماد بر اعدالت و تعهد سازمانی📚پرسشنامه تاثیر فرهنگ سازمانی بر عملکرد شغلی📚پرسشنامه ارزیابی رابطه آزردگی از محل کار، عملکرد و رفتار کارکنان📚پرسشنامه ارزیابی ارتباط مواجهه با لوگو در نیت خرید کالای لوکس📚ارزیابی عوامل کلیدی موثر بر نیت رفتاری مشتری📚پرسشنامه بررسی تاثیر پذیرفته شدن شركتها در بورس اوراق بهادار تهران بر ویژگیهای كیفی اطلاعات حسابداری در صورتهای مالی